Packshot


Fotografia PRODUKTOWA – Packshot Najwyższej jakości fotografia produktowa uwydatniająca wszelkie szczegóły przedmiotu to dzisiaj podstawa prezentacji produktów w internecie i wszędzie tam, gdzie nie można przedstawić ich w rzeczywistości. Profesjonalny, interaktywny katalog fotografii Twoich produktów z pewnością przyciągnie uwagę i zainteresuje odbiorcę, co jest pierwszym i tak naprawdę najważniejszym krokiem w drodze do dokonaniu zakupu.

Fotografia produktowa, czyli packshot to tak naprawdę proste zdjęcie dowolnego produktu, najczęściej na białym tle. Z definicji powinno ono prezentować produkt, taki jaki jest w rzeczywistości, bez przerysowań, cieni i zbędnej twórczej interpretacji. Wbrew pozorom nie oznacza to wcale, że wykonanie takiego zdjęcia jest proste. Fotografia produktowa to tak naprawdę cała, rozbudowana dziedzina fotografii studyjnej zajmująca się prostymi zdjęciami, które jednak w perfekcyjny sposób ukazują wygląd produktu, czy opakowania. Ma ona na celu wierne oddanie wszelkich informacji o wyglądzie obiektu takich jak jego kolor, faktura i szczegóły techniczne.

Prezentowanie produktów w atrakcyjny sposób może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie. Łatwo to sprawdzić porównując np. aukcje internetowe tych samych przedmiotów pod kątem ilości dokonanych transakcji. Wyraźnie widać, że niektórzy sprzedawcy mimo tej samej ceny działają skuteczniej tylko dzięki lepszemu i atrakcyjniejszemu zaprezentowaniu przedmiotu, czyli przede wszystkim zdjęciom.

Przyjmuję zamówienia z całej Polski, a na życzenie klienta sam organizuję kuriera w obydwie strony, który w wybranym przez Państwa terminie odbierze produkty z Państwa siedziby i dostarczy do mnie. Po sfotografowaniu przedmioty wracają do Państwa.

Fotografia produktowa – w cenie zdjęcia zawsze:

  • dokonuję retuszu fotografii (usuwam zabrudzenia, drobne rysy itp.),

  • dopasowuję nasycenie barw,

  • ustawiam jednolity kontrast zdjęć w całej sesji,

  • Format i wymiary fotografii dostosowuję do oczekiwań klienta.

Fotografia produktowa może także posiadać:

  • znak wodny,

  • logo firmy,

  • podmienione tło fotografii,

Przykładowe wcześniejsze realizacje

Mousse