WEDDING


Zdjęcia Ślubne

Witam serdecznie wszystkich Państwa, którzy trafili na próg mojego skromnego serwisu.

Poświęcony jest on w dużej mierze najważniejszemu dniu w życiu wielu ludzi,  jakim jest ślub. Ten wyjątkowy dzień dla wielu z Was pozostanie niezapomniany do końca życia. Po latach będzie mnóstwo okazji do tego, by wspomnieć tą jakże ulotną chwilę, w której wyznało się miłość przed Bogiem. Z upływem czasu, jednym ze sposobów odtworzenia tego dnia będą stare fotografie gdzieś w zakurzonym albumie. To w nim znajdują się te utracone obrazy z naszej pamięci. Będziemy wtedy wdzięczni osobie, która Nas fotografowała za to, że udało jej się uchwycić to, czego Sami nie zdołaliśmy zauważyć, tych drobnych detali, które tworzyły ten dzień tak wyjątkowym.

Mam nadzieję, że sam dożyję tych czasów, gdy będę spoglądał wraz z gromadką dzieci w album, czego życzę z głębi serca wszystkim nowożeńcom.

Chciałbym byście dzięki moim zdjęcią w kilka lat po ślubie mogli przeżyć wszystko jeszcze raz. Tak jak to miało miejsce w tym wyjątkowym dniu.

 

Poniżej zamieściłem informacje o moich usługach.

Oferta obejmuje zdjęcia od przygotowań po wesele oraz zdjęcia plenerowe lub w studio. Zdjęcia mogą być wklejane za pomocą profesjonalnej taśmy dwustronnej Scotch ATG 904 firmy 3M (taśma po latach nie odkleja się ani nie zmienia koloru) w ekskluzywne ręcznie robione na zamówienie albumy, gdzie Wy decydujecie jak ma wyglądać Wasz niepowtarzalny album. Inną formą prezentacji zdjęć są oryginalnie zaprojektowane FotoAlbumy, gdzie każda strona opowiada inną historię tego wyjątkowego dnia. Całość opracowanego materiału załączam na DVD oraz na stronie www.waliczek.pl w prywatnej galerii tak by można było się podzielić z rodziną i znajomymi. Wszystkie fotografie są przygotowane do wykonania odbitek w dowolnym fotolabie. Dojazd do 100 km od Cieszyna gratis.


 

SESJA NARZECZEŃSKA

Wspaniałym uzupełnieniem każdego albumu ślubnego są zdjęcia wykonane przed ślubem. Jest to również okazja byśmy się lepiej poznali. Sesja zazwyczaj trwa jedno popołudnie do zachodu słońca, bądź od świtu do wczesnego południa. Może być jedna, a możemy się spotkać 2-3 razy przed ślubem. Wtedy w albumie znajdzie się kilka innych scenerii, pół roku wcześniej itp. Dodatkowo można wykonać wyjątkowe i indywidualne zaproszenia na wasz ślub. Zdjęcia z tych kilku dni przed ślubem mogą posłużyć za dekorację sali weselnej. Pozwólcie by goście mogli poznać Waszą miłość bliżej.


 

REPORTAŻ Z CEREMONII ŚLUBNEJ W KOŚCIELE / USC

Zdjęcia są wykonywane techniką cyfrową bez użycia lampy błyskowej tak by nie przeszkadzać podczas ślubu. Staram się być niewidocznym obserwatorem Waszego ślubu. Posiadam zezwolenie Kurii Bielsko-Żywieckiej na fotografowanie podczas mszy świętej.


 

ZDJĘCIA PLENEROWE W DNIU ŚLUBU

Preferuję wykonanie zdjęć w dniu ślubu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by umówić się na sesję zdjęciową  w innym dniu. Jednak zdjęcia wykonane w dniu ślubu są wyjątkowe i maja inną wartość emocjonalną. Czas jaki trzeba przeznaczyć na taką sesję to 2 – 3 godziny + dodatkowy czas na dojazd jeżeli plener jest oddalony znacznie od miejsca w którym będzie odbywało się wesele. Zazwyczaj na sesję udajemy się po pierwszym tańcu. W tym czasie goście już sami zaczynają się bawić.


 

ZDJĘCIA PLENEROWE W INNYM DNIU

Zdarza się tak, iż dzień jest wypełniony po brzegi obowiązkami i atrakcjami. Ciężko znaleźć chwilę by spokojnie odetchnąć, nie wspominając już o zdjęciach plenerowych. Zawsze staram się przynajmniej kilka zdjęć zrobić choćby w drodze na wesele. Jednak to nie wystarcza. Wtedy najdogodniejszym rozwiązaniem może być przełożenie sesji plenerowej lub w studio na inny dzień w tygodniu. Wiąże się z tym konieczność umówienia się ponownie na wizytę u fryzjera i makijażystki. Na następny dzień po nie przespanej nocy nie jesteśmy wstanie wyglądać tak pięknie jak w dniu ślubu.


 

ZDJĘCIA PLENEROWE ZA GRANICĄ (np. podczas podróży poślubnej)

Jest możliwość umówienia się na zdjęcia podczas Waszej podróży poślubnej w każdym zakątku świata. Wszystko zależy od waszej wyobraźni i pokryciu kosztów związanych z dojazdem i noclegiem.